KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592636
nr 1359 2636
Ingvar Elén
(f. 1915), Sverige
Akvarell, Sydländsk bygata. Signerad. Motivet: 21x32 cm
Ingvar Elén, svensk målare född 1915 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:36:32
9/11 09:20:52